پایگاه خبری صراط: (خندوانه) به سراغ افغانی‌ها می‌رود +عکس

روز جمعه دوم مرداد ماه 1394 برنامه خندوانه با حضور دو مهمان برجسته افغانستانی و یک گروه موسیقی ضبط شد و بر اساس خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی قرار است امروز دوشنبه منتشر شودصراط:
سرور رجایی، نویسنده و شاعر و «عارف جعفری» هنرمند افغانستانی همراه با یک گروه موسیقی افغانستانی مهمانان این برنامه بودند
نادر موسوی، از فرهنگیان افغانستانی مقیم تهران که همراه با ۸۰ نفر از مهاجرین، مهمانان ویژه را در برنامه خندوانه همراهی کرده، خاطرات و حاشیه‌هایی از ضبط این برنامه در صفحه فیس‌بوک خود منتشر کرده است. وی این برنامه را پرشور وصف کرده و نوشته است: سرور رجایی صحبت‌های خیلی خوبی کرد و عارف جعفری عزیز هم آهنگ زیبایی با لهجه هزارگی خواند. گروه پاییز طلایی که از هموطنان هراتی تشکیل شده و برای اولین بار آنان را می‌دیدم، آهنگی از مرحوم احمد ظاهر را اجرا کردند.

به نوشته وی، رامبد جوان مجری پر انرژی و توانمند برنامه تلاش زیادی کرد تا کار خوب و متفاوتی ارائه شود و صحبت‌های بسیار زیبا و همدلانه‌ای داشت که باعث شد مهمانان نهایت همکاری را بکنند.

موسوی نوشته است که مجری در بخش‌هایی از تمرین برنامه برخی کلمات را با لهجه افغانستانی می‌گفت که بسیار  جالب بود.

یکی از شخصیت‌های طنز و جذاب برنامه خندوانه «جناب خان» است که به نوشته نادر موسوی این شخصیت عروسکی هم صحبت‌های جالبی داشت و بخشی از صحبت‌های او همه را به گریه انداخت اما متعاقب آن آهنگ‌های شاد بندری وی فضای شادی به برنامه القا کرد.

تصویر زیر را هم عارف جعفری هنرمند افغانستانی در صفحه فیس‌بوک خود منتشر کرده است.

برای خواندن بیشتر این جا کلیک کنید

پایگاه خبری صراط: (خندوانه) به سراغ افغانی‌ها می‌رود +عکس

افزودن دیدگاه

*Please complete all fields correctly

مطالب مرتبط

nader musavi