گزارش نمایشگاه مطبوعات از غرفه های کودک

نمایشگاه مطبوعاتحضور پرشور رسانه های کودک و نوجوان در نمایشگاه مطبوعات

🔴نشریه نبات
نبات دست پر به نمایشگاه آمده است. آرشیو و اشتراک مجله با تخفیف نمایشگاه؛ مشترکین مجله می توانند از نرم افزارهای شعر، موسیقی و … این رسانه استفاده کنند. علاوه بر آن، غرفه ای برای سرگرمی کودکان در نمایشگاه در نظر گرفته شده است. نقاشی، قصه گویی، عکاسی، بازی و ساخت اوریگامی، همه آن چیزهایی است که بچه ها را برای ماندن در نمایشگاه مشتاق میکند.
🔴کودکان آفتاب
تنها غرفه شرکت کننده از افغانستان در نمایشگاه مطبوعات است. کودکان آفتاب، نشریه مخصوص کودکان مهاجر افغانستان در ایران است که مجتمع آموزشی فرهنگ را هم تحت حمایت دارد. در غرفه کودکان آفتاب، دست نوشته ها، نقاشی ها و کاردستی های خلاقانه کودکان افغان نمایش داده شده است و خیلی از آنها در مجله هم چاپ و منتشر شده است. علاوه بر آن، این غرفه به معرفی کودکان با استعداد افغانستانی که به دلیل مشکلات مالی، امکان ادامه تحصیل ندارند را به خیرین معرفی میکند.
🔴داروگ
اولین نشریه کودک و نوجوان در حوزه محیط زیست است. مسوولان داروگ در غرفه این نشریه، از همه بچه های علاقه مند به محیط زیست دعوت می کند تا نوشته ها و نقاشی هایشان درباره طبیعت و محیط زیست خودشان را برای مجله بفرستند تا با اسم خودشان در مجله چاپ شود.
🔴رشد
رشد از قدیمی ترین مجله های کودک و نوجوان ایران است که قدمتی پنجاه ساله دارد. غرفه رشد با ۳۱ عنوان نشریه در نمایشگاه مطبوعات شرکت کرده است. در این غرفه نشست هایی با موضوعات ادبی و طنز پردازانه در حوزه کودک و نوجوان برگزار میشود. اینطور که مسول غرفه رشد می گوید، همه بچه ها می توانند تولیدات خودشان را برای رشد بفرستند تا بعد از فرستادن به مرکز، آنها هم عضوی از این مجلات باشند و در آینده به روزنامه نگاران، نقاشان، طراحان و شاعرانی خبره تبدیل شوند.

✅با بچه های خود از غرفه های کودک و نوجوان واقع در شبستان اصلی راهروی شماره ۱ دیدن کنید.

افزودن دیدگاه

*Please complete all fields correctly

مطالب مرتبط

nader musavi