لبخند بزنیم!

لبخند بزنیم!😁- نویسنده نادر موسوی

۱۴۰۰-۴-۱۳

از بهمن پارسال گروه های کتابخوانی آنلاین را بین بچه های هر کلاس راه اندازی کردیم. خوشبختانه شماری از بچه‌ها از این طرح استقبال کرده و کتاب می خواندند و برداشت و نظر خود را در باره ی آن کتاب به شکل صدا یا فیلم در گروه می فرستادند.‌ مربی کتابخوانی هفته ای دو روز کتابهایی مورد علاقه بچه ها را از کتابخانه به مدرسه برده و بچه ها برای گرفتن کتاب تازه یا جابجایی کتابهایی که خوانده اند می آیند.

این روزها که کلاسهای درس بچه ها به پایان رسیده است برنامه کتابخوانی با سرعت و گستردگی بیشتری بین بچه ها در حال اجراست و در تلاش هستیم تا به شکلهای گوناگون بچه ها تشویق و علاقه مند به کتابخوانی شوند. یلدا امیری کلاس دوم یکی از دخترهای کتابخوان و زرنگ مدرسه است.

دو سه روز پیش که گروه شان را نگاه می کردم وقتی فیلم کتابخوانی یلدا را دیدم روانم شاد شد و انگیزه و انرژی بیشتری گرفتم تا کتابخوانی بچه ها را با برنامه های متنوع و گیراتر و همچنین دعوت از مربیان با انگیزه ادامه دهیم تا کتابخوانی برای آنان نه یک تفریح و سرگرمی که بخشی از زندگی شود.

این روزها که بیشتر بچه ها در کنج خانه ها گیر افتاده اند کتاب های خوب، همدم و همراه مطمینی هستند برای آسان تر نمودن گذران این روزگار سخت برای آنان.

افزودن دیدگاه

*Please complete all fields correctly

مطالب مرتبط